:: home   :: e-obchod   :: o firmě   :: kontakty   :: naše nabídka   :: objednávky   :: ochrana osobních údajů, obchodní podmínky   :: katalog

Vážení zákazníci

Vítejte na stránkách firmy EZK - Elektronika Ing. Zdeněk Krčmář

Nabídka elektronických součástek na těchto stránkách nemusí být zcela aktuální.
ÚPLNOU NABÍDKU ZBOŽÍ včetně novinek, informace o zboží na objednávku, AKTUÁLNÍ CENY a množstevní slevy naleznete v našem e-obchodu.


PARTNER EZK


Pro vyhledávání zboží doporučujeme použít náš vyhledávač
v e-obchodu.

Na většinu zboží poskytujeme výrazné množstevní slevy!
 

Denně aktualizované ceny včetně množstevních slev naleznete
v e-obchodu.


reklamační řád

zákon O obalech

poslední aktualizace: 07.03.2023

DOMÉNY - WEBHOSTING - SERVERHOSTING

Objednávky

Zboží můžete objednat u naší zásilkové služby, a to nejsnáze pomocí našeho internetového obchodu (www.ezk.cz/e-shop), kde kromě základních informací o zboží naleznete také jeho aktuální ceny včetně množstevních slev. Objednávky na naše elektrosoučástky můžete zaslat také e-mailem (objednavky@ezk.cz) nebo telefonicky (571 651 321, 605 463 743).

Objednávka musí obsahovat přesnou adresu odběratele (příjemce zásilky), případně IČO a DIČ pro vystavení daňového dokladu. Vždy uvádějte telefonní číslo a kontaktní osobu pro naši kontrolu a případné upřesnění objednávky.

V objednávce uvádějte přesný název položky (typ případně popis), tak jak je to uvedeno v našem e-obchodu. V opačném případě nelze vyloučit záměnu.

Zákazník je povinen se seznámit s aktuálními údaji uvedenými v e-shopu u dané položky. Obrázky u jednotlivých položek jsou pouze informativní, v některých případech nemusí odpovídat skutečnému vzhledu zboží. Ceny u jednotlivých položek jsou uváděny za kus/případně bm (vodiče, kabely, smršťovací trubičky...)

V případě nejasností je nutno ověřit detaily telefonicky.

Při objednávce zboží, které standardně nevedeme nebo jehož cena je vysoká, vyžadujeme písemnou objednávku a složení zálohy.

Po odeslání objednávky z našeho e-shopu, je na adresu objednatele odeslána kopie této objednávky, která slouží jen pro kontrolu, že tato byla doručena do firmy EZK. V žádném případě to však neznamená, že veškeré objednané zboží bude dodáno. Zvláště u položek označených jako DOPRODEJ se může stát, že nebude skladem v požadovaném množství, proto je potřeba dohodnout s odběratelem, zda mu postačuje částečné plnění. U zboží na objednávku a u zboží, pro které je stanoven minimální odběr, je potřeba následně upřesnit dodací možnosti prodejce, tj. možný počet kusů, termín dodání a cenu zboží.

Na fakturu zasíláme zboží pouze smluvním partnerům. V dalších případech zasíláme zboží pouze na dobírku nebo vyžadujeme jeho úhradu v prodejně.

 

Podrobnější informace Vám rádi poskytneme na tel. 00420 571 651 321 od 9:00-15:00

 

 


e-obchod